Sveiki atvykę į Two Wheels Empire!

Šiandienos pasaulis pasižymi nuolatiniu technologijų tobulėjimu ir inovacijomis, kurios turi įtakos mūsų kasdieniam gyvenimui. Mes, "Two Wheels Empire", stengiamės būti šiose naujovėse pirmaujančia kompanija, siūlanti modernius ir aukščiausios kokybės elektrinius motociklus, jų dalis ir modifikacijos komplektus.

Nuo mūsų pradžios prieš 8 metus, mes nuolat stengiamės patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius. Mūsų fizinė parduotuvė, esanti Daukšos g. 6, Kaune yra puiki vieta, kur galima susipažinti su mūsų asortimentu ir gauti konsultaciją iš mūsų profesionalių specialistų.

Mes esame ypatingai pasiruošę ir išmanome savo sritį - elektrinius motociklus. Mūsų prekės yra kruopščiai atrinktos ir patikrintos, kad galėtume pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus. Be to, mes taip pat siūlome dalis bei galios didinimo komplektus elektriniams dviračiams.

Taigi, jei ieškote modernių ir kokybiškų elektrinių motociklų, jų dalių ar modifikacijų, kreipkitės į mus!

Sur Ron elektrinių motociklų šeima

SURRON LIGHT BEE

DAUGIAU APIE LIGHT BEE

SURRON ULTRA BEE

DAUGIAU APIE ULTRA BEE

SURRON STORM BEE

DAUGIAU APIE STORM BEE

"Surron" - 2014 m. įsikūręs elektrinių dviračių gamintojas. Inovacijų, įvairių specialistų, pažangiausių technologijų ir kruopštaus produktų kūrimo derinys lėmė, kad 2018 m. buvo išleistas elektrinis motociklas "Light Bee". Nuo to laiko "Light Bee" tapo mėgstamas visame pasaulyje. "Surron™" pardavė daugiau nei 70 000 "Light Bee" vienetų visame pasaulyje.

Šiandien "Surron" dirba daugiau nei 100 darbuotojų, kuriančių ir gaminančių aukščiausios kokybės elektrinius motociklus. Tarptautiniu mastu pelnęs geidžiamą "Red Dot" dizaino apdovanojimą, "Surron" tik pradeda novatoriškų našumo produktų asortimentą.

Elektrinių dviračių čipavimas

Visų parduodamų elektrinių dviračių greitis orginaliai yra ribojamas iki 25 km/h. Tačiau tai tik gamyklinė limitacija. Jeigu jūs turite elektrinį dviratį, jis gali pasiekti ženkliai didesnį greitį! Tam reikalingas čipas, kuris šią gamyklinę limitaciją panaikina. Kokį maksimalų greitį pasieks jūsų dviratis priklauso tiek nuo dviračio motoro, tiek nuo pačio čipo, tačiau didžioji dalis dviračių pasieks 50km/h ir didesnį greitį!

VISI ČIPAI
Pristatome STARK VARG -
Pažangiausias elektrinis motociklas pasaulyje
DAUGIAU APIE STARK VARG

Elektriniai motociklai vaikams